Hafta İçi Seçme Maçlar iddaa mac tahminleri

tahminkolik.com tahmin iddaa kupon yorum
11 Mart 2008 Salı 13:28 Editörden

Hafta İçi Seçme Maçlar

Hafta İçi Seçme Maçlar   Özgün Özdede

Haftasonunu hem site hem de kendim adına çok başarılı geçtik. Sizlere verdiğim tüm maç tahminlerimin tutmuş olması beni ayrıca sevindirdi. Hafta içi maçlarında genelde hem bilgi bulmak zordur hem de surprizler fazla çıkar. Bu nedenle genelde banko maçları yazacağım ve 1-2 surprizle güzel oranlar yakalamya çalışacağım. Herkese bol şans şimdiden.

121 Burnley - Charlton (2) oran : 2.6

İngiltere Championship takımlara ve kalitelerine baktığım zaman şu andaki sıralamanın suni olduğunu düşünüyorum. Charlton ve West Bromwich bana göre bir üst lige çıkmaıs gereken ekipler. Son günlerdeki formsuzluklarından en kısa zamanda kurtulacaklarını düşünüyorum ve bu ekiplerden Charlton'ın hafta içi maçında bu seriye başlayacağına inanıyorum. Rakip Burnley kendi sahasında çok çok iyi bir takım değil ve puan kaybetme potansiyelleri var. Charlton deplasmanda da performans sergileyebiliyorlar. Ara transfer de takıma kattıkları Leroy Lita ( geçen sene Reading'de oynamıştı) ve Chelsea'den kiraladıkları Sinclair'in uyum sürecini atlattığını düşünüyorum. Rakip Burnley'de Joey Gudjohnsen ve Chris Mccan gibi iki nemli isim yok. Charlton eğer bu maçtan galibiyet çıkaramaz ve rakipleri puanlarla kapatırsa kendini büyük sıkıntıya sokacak. Bana göre güzel oranıyla denenmelidir.

131 Carlisle - Luton (1) oran : 1.25

Luton takımının son 2 yıldaki inanılmaz düşüşü gerçekten üzücü. Bu sezon yedikleri -10 puanlık ceza onları çok etkiledi ve artk küme düştüklerini bilerek oynuyorlar. Maçlara genç oyuncularla çıkıyorlar. Carlisle ise bir üst lige çıkmak için savaş vermekte. Bana göre bu maçın tek sonucu var.

133 Doncaster - Gillingham (1) oran : 1.25

Doncaster İngiltere Lig 1 de son haftaların en formda takımı. Son maçlarında çok çok az gol yiyorlar. Karşılarında deplasman maçlarında 13 gol atıp 43 gol yiyen Gillingham var. En büyük rakipleri Carlisle'nin de maçını kazancağını düşünürsek Doncaster için çok kritik bir mücadele olacak. Ev sahibi kazanır.


333 Celtic - Dundee United ( 1) oran : 1.05

Celtic Şampiyonlar Ligi'nden de elendi ve tamamen lige konsantre. Rangers ile büyük bir savaş içerisindeler ve kendi sahalarında puan kaybetmeleri büyük surpriz olur.

342 Chelsea - Derby (1) oran : 1.02

Chelsea Arsenal'ın da puan kaybıyla birlikte daha da iştahlandı. Rahat kazanırlar. Üst seçeneği de değerlendirilebilir.

341 PSV - Tottenham (2) oran : 2.70

Geçen hafta Psv- Tottenham maçını izledim ve gözlerime inanamadım. Bu kaar iyi oynayan Tottenham bir türli gol atamazken PSV 3 defa gelip 1 ini attı ve tur için büyük avantaj sağladı. Bana göre Tottenham bu maçı deplasmanda da olsa kazanacak güce sahip. Hafta içi maçlarının surpriz oynanabilecek güzel maçlarından.


mackolik.com maç yorum tahmin canlı sonuç     Copyright © 2006 tahminkolik.com      Reklam
TahminKolik.com'da yer alan iddaa maçları ile ilgili tüm yorumlar, haberler, tahminler ve sonuçlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için gereken gayret gösterilmektedir ancak bilgilerin doğruluğunun kontrolü kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Oluşabilecek hatalardan, maddi/manevi zararlardan TahminKolik.com sorumlu tutulamaz.